Markowe okulary
Luksusowe oprawki Jaguar – jakie modele wybrać?

Luksusowe oprawki Jaguar – jakie modele wybrać?

Luksusowe oprawki Jaguar są obowiązkowym elementem każdego mężczyzny, który fascynuje się szybkimi samochodami. Nowoczesne oprawki są połączeniem sportowego charakteru, nowoczesnego designu i szlachetnych kolorów. Dla wielu użytkowników olbrzymim plusem może okazać się również wysoki komfort noszenia.

Jakie sportowe oprawki wybrać?

Oprawki korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Jaguar dostępne są w wielu ciekawych odsłonach, dlatego też wiele osób może mieć duży problem, aby wybrać najlepsze modele. W obecnym sezonie najmodniejsze są oprawki z linii Performance, które wyróżniają się dynamicznym profilem i dość innowacyjnym wzornictwem. Lekkość i idealne dopasowanie do doskonałe połączenie. Oprawki wykonane są w całości z tajemniczego materiału o nazwie Ultem. W dużej mierze to właśnie dzięki temu materiałowi oprawki Jaguar są bardzo elastyczne, stabilne i lekkie. Jest to bez wątpienia najlepsza alternatywa dla tradycyjnych oprawek wykonanych z acetatu. Dla aktywnych mężczyzn ciekawym wyborem są również oprawki z linii Spirit, które wyróżniają się sportowym designem. Znakiem charakterystycznym oprawek Spirit jest idealne wyważenie proporcji oraz wyrafinowane detale, które robią różnice. Nowoczesne akcenty kolorystyczne znaleźć można nie tylko na zewnętrzne, ale również na wewnętrznej stronie oprawek.

Czym wyróżniają się oprawki Jaguar Heritage i Classic

W dobrych sklepach internetowych znaleźć można oprawki Jaguar z linii Heritage i Classic. Te pierwsze jak sama nazwa wskazuje stanowią hołd dla legendarnych samochodów historycznych. Retro oprawki są ponadczasowe, dzięki czemu pasować będą do wielu stylizacji. Jaguar Classic wyróżniają się nowoczesnym podejściem zwłaszcza jak zwróci się uwagę na ponadczasową klasykę. Oprawki dostępne są w wielu subtelnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to bez wątpienia najlepszy wybór dla wysportowanych i eleganckich mężczyzn.

Luksusowe oprawki Jaguar Ultimate

Na samym końcu warto wspomnieć o linii Ultimate, czyli o oprawkach o najwyższej wartości. Na półkach sklepowych znaleźć można oprawki Jaguar wykonane z czystego tytanu, które posiadają charakterystyczne złocenia. Ekskluzywne oprawki są najlepszym wyborem dla panów, którzy poszukują okularów z najwyższej półki. Nowoczesne okulary Jaguar Ultimate można kupić już od 1400 zł. Godne polecenia są oprawki, które posiadają elastyczne zawiasy Flex w zausznikach. Oprawki tego typu są dobrym wyborem dla osób, które okulary ściągają jedną ręką.